Тепер доступна ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ від "Приватбанка" на 3 платежі

Ford.org.ua

FORD Lincoln MKZ 2013 -: 3.7 V6

Lincoln MKZ, середньорозмірний престижний седан компанії Лінкольн, підрозділи Ford Motor Company.

Lincoln MKZ 2020 року оснащений 2,0-літровим чотирициліндровим двигуном із турбонаддувом, який виробляє 245 к.с. і 372 Нм крутного моменту. Також авто є з мотором V8 із подвійним турбонаддувом потужністю 350 л.с. (а у повнопривідних моделях продуктивність силового агрегату становить 400 к.с.) та крутний момент 540 Нм. Обидва двигуни поставляються з 6-ступінчастою АКПП.

MKZ Hybrid має 2,0-літровий чотирициліндровий двигун та електромотор, які у сукупності розвивають 188 к.с. і 175 Нм крутного моменту. Він поставляється з безступінчастою АКПП.

Доступну систему повного приводу (AWD) Lincoln MKZ було переналаштовано для кращого зчеплення з дорогою та зниження рівня шуму, вібрації та жорсткості. Система використовує електромеханічне зчеплення та використовує два основних режими передачі крутного моменту – попереджувальний крутний момент (перед пробуксовкою колеса) і крутний момент для контролю ковзання (після пробуксовки колеса). Ця подвійна система дає водієві впевненість у будь-якій ситуації, а підвіску спеціально налаштовано, щоб бути більш нейтральною під час поворотів.