Тепер доступна ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ від "Приватбанка" на 3 платежі

Ford.org.ua

FORD C-MAX HYBRID: 2.0 Electric-Gas

Ford Focus C-MAX, випуск якого розпочався у 2003 році, був створений на «фордівській» платформі C1, такий же як у моделей Focus другого покоління та Mazda 5 першого покоління. Перед конструкторами ставилося завдання створити автомобіль, що поєднує багатофункціональність, комфорт, стрімкий дизайн і чудові ходові якості. Керівництво компанії позиціонує С-Max як новий вид автомобіля — Multi Activity Vehicle (MAV). C-MAX помітно перевершив Focus за габаритами, він довший, ширший і вищий. Колісна база збільшилася на 25 мм, а колія – на 40 мм.


Ford C-MAX 2010 отримав 5 зірок рейтингу безпеки незалежної організації Euro NCAP. Автомобіль був удостоєний найвищої оцінки за захист від плетених травм, який колись присвоювався за всю історію організації NCAP, і продемонстрував чудову безпеку водія та пасажирів як дорослих, так і дітей. C-MAX 2010 оснащений інтелектуальною системою захисту Ford (IPS), яка поєднує високоміцний каркас кузова із сучасними системами утримання водія та пасажирів. 53% кузова кожного автомобіля виготовлені із високоміцної сталі. Аналогічна характеристика моделі попереднього покоління дорівнювала 45%.


Надміцна сталь використовується в передніх та середніх стійках, бічних захисних панелях та підсилювачах дверей. Це сприяє створенню капсули безпеки, яка оптимізує деформацію при зіткненнях, включаючи фронтальні та бічні зіткнення, а також бічні удари об стовп. Дуже міцна двофазна сталь використовується в передній зоні деформації, внутрішніх бічних панелях та поперечках підлоги для максимального поглинання енергії удару та управління деформацією капсули безпеки. C-MAX також містять передній підрамник шасі, покликаний відокремлювати при фронтальному ударі низ кузова від шасі та зменшувати деформацію передніх ніш для ніг.