Тепер доступна ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ від "Приватбанка" на 3 платежі

Обмін та повернення:


- гарантія на оригінальні запчастини відповідає заявленій заводом виробника (Ford) за умови встановлення на офіційній станції Ford з дотриманням правил встановлення та наданням усіх відповідних документів(замовлення-наряд, акт виконаних робіт).

 

Повернення автозапчастин:

Ви можете обміняти товар належної якості на аналогічний товар. Обмін товару проводиться протягом 14 днів, за умови, що товар не був у вжитку, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, фабричні ярлики, а також є товарний чек або касовий чек або інший документ, що підтверджує оплату зазначеного товару. Відсутність у Вас касового чека або іншого документа, що підтверджує оплату, не позбавляє Вас можливості обміняти товар. 

Запчастини з електронної группи поверненню не підлягають:

- свічки, котушки запалювання, датчики, лямбдазонди  

- замки, акумулятори або інший товар пов'язаний з електронікою

- технічні рідини.

Повернути товар можна кількома способами:

  1. В офісі нашого магазину за адресою вул. Гната Хоткевича 22 (попередньо попередивши про Ваш приїзд)
  2. Надіслати товар Новою поштою (на тіж самі данні з відки була відправка. При відправці НЕ вказувати післяплату, вартість доставки оплачується покупцем. Після того, як товар надійде на склад, гроші будуть повернуті на карту або рахунок протягом 3 робочих днів).

Умови обміну та повернення товару неналежної якості: 

Заміна або повернення товару з виявленим у процесі експлуатації прихованим виробничим дефектом (істотним недоліком) провадиться на підставах та у строки, встановлені Законом України "Про захист прав споживачів". Для цього потрібно мати Замовлення-наряд про встановлення деталі на авторизованому сервісному центрі, квитанцію, чек про оплату послуги з монтажу запчастини, висновок спеціаліста з проблеми з товаром, чек або квитанцію про оплату даної послуги. Так само написати заяву в достатній формі про ситуацію, що склалася. Після чого деталь буде піддана експертизі на підставі якої фахівець зробить висновок, який надалі менеджер Вам повідомить за номером.

 

Обмін і повернення товару неналежної якості неможливий, якщо деталь відноситься до електротоварів, паливної апаратури, технічних рідин.