Тепер доступна ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ від "Приватбанка" на 3 платежі

Ford.org.ua

FORD FOCUS 2012-: 1.6 Diesel

У новому Фокусі продумано все до дрібниць. І не важливо, говоримо ми про спортивний тридверний або звичайний п'ятидверний хетчбек, чотиридверний седан або п'ятидверний універсал. Нові протитуманні фари зачаровують своєю елегантністю, а радіаторні грати та накладки на кузови - хромовим блиском. Салон оснащений зручними сидіннями з «лагідною» оббивкою. Якість матеріалів обробки вище будь-яких похвал. Система клімат-контролю та підігрів сидінь дозволяють досягти комфортної температури, як для водія, так і для пасажирів.

Автомобіль Ford Focus має значний набір опцій і, незважаючи на всю їхню різноманітність, дуже простий в експлуатації, завдяки новій функції MyFord. За допомогою восьми дюймового екрану, розташованого на центральній консолі, водій може керувати практично будь-якою функцією автомобіля.

Безпека, як і в попередніх моделях, на висоті. Вона представлена системою IPS (Intelligent Protection System). У разі ознак небезпеки вона оперативно активує оптимальні для цієї ситуації системи захисту. Лінійка двигунів оснащена системою EcoBoost і тепер двигуни Ford Focus не тільки відрізняються потужністю та економічністю, але і завдають мінімальної шкоди навколишньому середовищу за рахунок зниженого викиду в атмосферу вуглекислих газів.

Новий Ford Focus, ціна якого стартує з вісімнадцяти тисяч доларів, по праву можна назвати найкращим міським автомобілем. Тим більше, що це звання неодноразово підтверджено високими продажами цієї моделі по всьому світу.