Тепер доступна ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ від "Приватбанка" на 3 платежі

Ford.org.ua

FORD Fusion / Mondeo 2013-: 2.7 Ecoboost Sport

Ford Mondeo (Форд Мондео) – седан класу «D». Світова прем'єра п'ятого покоління моделі відбулася на автосалоні у Детройті у січні 2012 року.

Намагаючись подолати важкі для автопромисловості наслідки світової економічної кризи, керівництво компанії Ford вирішило уніфікувати деякі свої моделі. Простіше кажучи не створювати різні автомобілі для окремих ринків, а проектувати один і продавати його під різними іменами. Саме така історія сталася із Мондео. Він проектувався переважно американськими інженерами і для американського ринку, однак із деякими модернізаціями пропонується і на європейському ринку. Цей автомобіль продається під ім'ям Фьюжн.

Багато чого на вигляд серійної версії Mondeo запозичено від концепту Ford Evos, представленого восени 2011 року у Франкфурті. Причому і американська, і європейська модифікації седана практично не відрізняються один від одного. Ні інтер'єром, ні екстер'єром. Проте відрізняються оснащенням. У Mondeo, залежно від комплектації, може бути вісім подушок безпеки, система динамічної стабілізації, клімат-контроль, інформаційно-розважальний комплекс Ford SYNC, шкіряне оздоблення салону та безліч систем безпеки.

Побудований Mondeo на передньопривідній платформі зі стійками McPherson у передній підвісці та багатоважелевою конструкцією ззаду. Причому задню підвіску інженери Ford розробляли спеціально для цієї моделі. Паралельно вдалося знизити масу та підвищити жорсткість конструкції приблизно на 10%.

Американська версія Ford Mondeo, Fusion, оснащується 4-циліндровими наддувними силовими агрегатами робочим об'ємом 1,6 та 2,0 літра серії EcoBoost з безпосереднім упорскуванням та фазообертачами на впуску та випуску. Є також 2-літровий мотор, що працює за циклом Аткінсона, а також 2,5-літровий агрегат. У Європі моторна гама дещо інша. У ній, крім іншого, є турбодизельний двигун і 1,0-літровий бензиновий EcoBoost на 125 л. с. (170 Нм), який замінить собою 120-сильний 1,6-літровий двигун. Серед коробок передач – механічна, роботизована PowerShift, автоматична SelectShift та варіатор.