Тепер доступна ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ від "Приватбанка" на 3 платежі

Ford.org.ua

FORD EXPLORER 2011-: 3.5 V6

Форд Експлорер  - американський середньорозмірний паркетник, що випускається компанією Ford Motor Company з 1990 року і до сьогодні. У Європі даний тип авто належить до класу повнорозмірних. З 2011 року модель виготовляється у вигляді безрамного кроссовера. Модель Explorer у лінійці моделей займає місце між Ford Edge та Ford Expedition.

Даний автомобіль будується на одній платформі, що і Ford Flex і Lincoln MKT. На місце рамної конструкції прийшла несуща. За рахунок цього автомобіль став довшим – 5 метрів проти 4,8 метрів раніше. Однак ємність багажного відсіку практично не змінилася у розмірах та становить 2280 літрів.

Оснащується одним типом трансмісії - автоматична 6-швидкісна. Як опція на повнопривідні версії може встановлюватися автоматична 6-швидкісна трансмісія SelectShift. На автосалоні в Нью-Йорку в 2012 році було представлено модифікацію Ford Explorer Sport.

Машина оснащена двигуном 3.5 EcoBoost потужністю 365 л. с., автоматом SelectShift, перекаліброваною підвіскою та кермовим керуванням. Позашляховик також відрізняє зовнішній декор та спортивні нотки в салоні. У 2015 році вийшов оновлений Ford Explorer із двигуном внутрішнього згоряння Ecoboost 345л.с. та оснащений 6 ступінчастою АКПП.